Përfundon takimi me aleatët në selinë e PS, Rama s`komenton për media

Partia Socialiste e ShqiperiseKa përfunduar në selinë e PS, takimi i kryetarit të kësaj partie Edi Rama me partitë aleate. Pas takimit, kreu i PS, Edi Rama nuk pranoi të komunikojë me median në lidhje me bisedën e tij me aleatët.

Ndërkaq, Mark Frroku, kryetar i Partisë Kristiandemokrate, tha se takimi ishte i frytshëm. Ai tha se nuk është folur për emra dhe për poste por për parime.

Ndërkaq, kreu i partisë Ligj dhe Drejtësi, Spartak Ngjela pohoi: E kam bërë marrëveshjen time.

Pak kohë më parë ai ka kërkuar një spot ministror./lajmifundit

The post Përfundon takimi me aleatët në selinë e PS, Rama s`komenton për media appeared on Gazeta Ditore.

..>Përfundon takimi me aleatët në selinë e PS, Rama s`komenton për media

Comments

comments

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>