Mar. Nën 13th, 2018

500 mijë euro vjedhje, goditet grupi që grabiste banesa në Gjermani dhe Francë

Një operacion i përbashkët Gjermani-Francë-Shqipëri ka çuar në goditjen e një grupi kriminal që vidhte banesa në Gjermani dhe Francë.

Mësohet se pjesë e këtij grupi janë mbi 40 persona dhe dëmi që kanë shkaktuar është rreth 500 mijë euro.

Një nga të dyshuarit është arrestuar në Kukës.

InfoPasqyra/tch

Aktualitet – Top Channel

Kategori