Pre. Dhj 14th, 2018

Angela Martini “zbërthehet” në “Vip Club”, emisioni më i ri në Top Channel

Emisioni më i ri në InfoPasqyra/tch, “Vip Club”, nën drejtimin e e bukuroshes së ekranit Klea Huta, nis udhëtimin ditën e diel në orën 17:05 me Angela Martinin.

Supermodelja me prejardhje nga Shkodra, e cila jeton në Los Anxhelos, bisedon për kafenë e saj të preferuar, për shtëpinë e saj të ëndrrave dhe për çelësin e suksesit të martesës dhe karrierës, por edhe shumë e shumë të pathëna dhe të papara më parë.

Mos harroni! “Vip Club”, të dielën ora 17:05, në InfoPasqyra/tch.

InfoPasqyra/tch

Kategori