Mar. Nën 20th, 2018

Anija e parë e udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës

MIRËMËNGJES 😃dhe me anijen e parë të udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës, ju uroj një ditë të bukur 🌹

Posted by Edi Rama on E hënë, 9 Korrik 2018

TIRANË, 10 korrik// – Gjiri i Vlorës përbën një ndër atraksionet më të mëdha turistike të jugut vendit, ndërsa së fundi në dispozicion të turistëve është vënë edhe një një anije  udhëtimesh për të eksploruar destinacionet që ofron ky bregdet.

Përmes një videoje në rrjetin social “Facebook”, Kryeministri Edi Rama postoi një video me pamje nga kjo anije, që tashmë do të përshkojë itinerarin e gjirit të Vlorës.

“Mirëmëngjes dhe me anijen e parë të udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Kryeministri Rama./m.m/

Kryesore – Agjencia Telegrafike Shqiptare

Kategori