Die. Dhj 16th, 2018

Arilena Ara shpërthen në lot gjatë emisionit

<!– GazetaExpress E enjte, 15 Nentor 2018 22:33–>

E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit “Xing me Ermalin” është e ftuar këngëtarja e njohur e hitit “Nëntori”, Arilena Ara.

Karriera e saj ka nisur që në moshë fare të re, kur merrte pjesë tek “Gjeniu i vogël” dhe me kalimin e kohës u bë një ndër këngëtaret më të suksesshme, këngët e së cilës u kthyen në hite ndërkombëtare. Gjatë kësaj mbrëmjeje ajo nuk i ka kursyer lotët. Se çfarë ka ndodhur gjatë emisionit do të zbulohet të shtunën në mbrëmje. /Gazeta Express/ 

LajmiFundit

Kategori