Mër. Jan 23rd, 2019

Avokatja shqiptare i “kallë” të gjithë me këto foto në Instagram

<!– GazetaExpress E mërkurë, 12 Dhjetor 2018 16:57–>

Në fotot e fundit te publikuara në Instagram, avokatja shqiptare i çmend fansat e saj.

Redona Koçi, avokatja nga Tirana është një ndër vajzat shqiptare më seksi në Instagram dhe duket se ajo di ta përdorë këtë cilësi duke e shfrytëzuar edhe për reklama të produkteve të ndryshme.

Megjithatë, ditët e fundit ajo është shfaqur me bikini të bardha në Instagram duke marrë një rekord pëlqimesh nga ndjekësit.

Më poshtë mund të shikoni disa nga fotot më shpërthyese të saj.

LajmiFundit

Kategori