Mër. Dhj 19th, 2018

“Babale”, nuk ndryshojnë masat e sigurisë për të pandehurit

U lanë në fuqi masat nga Gjykata e Tiranës për të pandehurit e dosjes “Babale”.

Arrest me burg për Fredi Alizotin dhe Albert Veliun, ndërsa “detyrim paraqitjeje” për gazetarin Jetmir Olldashi.

InfoPasqyra/tch

Kategori