Mër. Dhj 19th, 2018

Basha: Shkatërrohet shqiponja për miliona euro që i jepen një kompanie fantazëm

TIRANË,11 nëntor /ATSH- I. Vata/-Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama lidhur me largimin e “shqiponjës”  tek zona e Doganës në Tiranë.

“Për Ramën, çfarë nuk sjell para në xhepat e tij dhe oligarkëve është pa vlerë, ndaj shkatërron Shqiponjën e 100 Vjetorit të Pavarësisë, për miliona euro që i jep një kompanie fantazëm dhe nën sekuestro” deklaron Basha. /a.g/

Kategori