Hën. Dhj 17th, 2018

Bashkëshorti i Chiara Ferragnit tallet keq me Noizyn

<!– GazetaExpress E enjte, 06 Dhjetor 2018 18:46–>

Ajo është një blogere e njohur në Itali, dasma e të cilës u komentua gjatë edhe në vendin tonë.

Por gjatë ditës së sotme ka tërhequr vëmendjen një video e publikuar nga bashkëshorti i blogeres Chiara Ferragni, Fedez. Në këtë video ai është së bashku me Chiarën dhe djalin e tij duke komentuar rreth të rejave të shoëbizit në botë, ku më pas ai përmend reperin shqiptar Noizyn.

“Zemër dëgjova që Cardi B u nda nga Offset, si do t’ja bëjmë. Merre, vazhdo shkruaj një artikull për Noizyn, ke pikërisht moshën për të shkruan një artikull për Noizyn,”- vijon më tej Fedez duke qeshur.

Nuk dihet përse ai të ketë bërë këtë ironi me reperin shqiptar./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori