Mër. Jan 23rd, 2019

Bella Hadid, mahnitëse me bikini

<!– GazetaExpress E hënë, 20 Gusht 2018 23:36–>

Ajo është një supermodele e jashtëzakonshme.

Dhe Bella Hadid shfaqi format e saj mahnitëse në një pishinë nën rrezet përvëluese të diellit.

Si për të treguar se do të “mbretërojë” shumë gjatë në faqet e para të revistave të modës.

21-vjeçarja me ngjyrë çokollatë dhe e lagur shkëlqente me bikini dhe 19.4 milionë fansat e saj në Instagram e pritën me entuziazëm foton e nxehtë.

InfoPasqyra LajmiFundit

Kategori