Mar. Nën 13th, 2018

Beyonce me fustan të shkurtër gjatë një shëtitje me bashkëshortin Jay-z në liqenin e Comos

Ata janë prej një muaji në turne së bashku dhe Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay-z janë fotografuar teksa po bënin një shëtitje në liqenin e Comos në Itali. Pas koncertit në San Siro, çifti duket se po shijon disa momente relaksuese.

Beyonce është shfaqur me një fustan të shkurtër që i nxirrte në pah këmbët, ndërsa Jay-z me një komplet të kuq sportiv.

Me flokët ngjyrë mjalti të mbledhur, mbretëresha e pop-it dukej elegante dhe e qeshur. Ndërsa bashkëshorti i saj është treguar xhentil gjatë gjithë kohës ndaj bashkëshortes së tij, duke mos ja shkepuar për asnjë moment krahun.

Cifti ka mbërritur pranë anijes me një Fiat 850 Spider të kuqe të viteve 1960, të drejtuar nga reperi.
Më pas çifti është ngjitur në anije dhe kanë shijuar shëtitjen relaksuese përqafuar me njëri-tjetrin.
(da.xha/InfoPasqyra/BW)
4E06DC6C00000578-5930023-image-m-61_1531020809374

4E06DBE800000578-5930023-image-a-62_1531020816516

4E06DDFC00000578-5930023-image-a-55_1531020773458

4E06E1B800000578-5930023-image-a-73_1531023606149

4E06E08800000578-5930023-image-m-79_1531023798896

4E06DE7800000578-5930023-image-m-81_1531023831519

4E06DC7400000578-5930023-image-a-75_1531023621898

4E06DAD800000578-5930023-image-m-78_1531023781247

4E06DC8500000578-5930023-image-m-77_1531023751114

4E06DF0800000578-5930023-image-m-76_1531023735498


-Show-Bizz – BalkanWeb.com

Kategori