Enj. Jan 24th, 2019

Bie në kontakt me rrymën duke punuar për linjën e internetit, ndërron jetë 42-vjeçari

Një 42-vjeçar ka gjetur vdekjen të mërkurën në Fushë-Mëzez, duke punuar në një banesë për të vendosur linjën e internetit.

Ngjarja ka ndodhur në orën 14:10, kur personi me inicialet A.Z. ka rënë në kontakt me rrymën elektrike gjatë punës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

InfoPasqyra/tch

Kategori