Die. Dhj 9th, 2018

Biondet shqiptare tërheqin vëmendjen botërore

Ato të dyja ja arrijnë gjithmonë të bien në sy. Përveçse janë të dyja bionde Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve në mbrëmjen gala që u mbajt në Santa Monica në Los Anxhelos për bamirësi.

Rita Ora kishte zgjedhur një fustan tepër ekstravagant me kurrizin jashtë, ku i binin në sy tatuazhet në shpinë.

Ndërsa fustani i Bebe Rexhës kishte një të carë që i ekspozonte njërën nga këmbët.

InfoPasqyra/tch

Kategori