Mar. Nën 20th, 2018

Boks me tanga (Foto)

Farrah Abraham po stërvitet për një ndeshje boksi mes VIP-ash dhe, sipas postimeve që bën në Instagram, seancat stërvitore po i bën pothuajse zhveshur.

Të mërkurën, modelja shpërndau pamje në rrjetin social ku dukej duke boksuar me tanga.

Me siguri që do të jetë një ndeshje shumë interesante…

InfoPasqyra/tch

Kategori