Hën. Dhj 17th, 2018

Brenda shtëpisë së Flori Mumajesit

<!– GazetaExpress E shtune, 08 Dhjetor 2018 10:30–>

Këngëtari Flori Mumajesi si asnjëherë më parë ‘ i ka futur fansat’ brenda shtëpisë së tij. 

Ai ka realizuar një video ku tregon gjithë dashurinë që ka qenushja e tij dhe reagimin e saj emocionues kur mungon Flori për një kohë të gjatë.

‘Ky është reagimi i maces time kur e merr malli’ ka shkruar Flori krah videos të realizuar në shtëpinë e tij.  Shtëpia e Florit duket një ambjent i ngrohtë dhe i areduar me shije. 

/Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori