Die. Dhj 16th, 2018

Britney i rikthehet kohërave të vjetra – FOTO

Britney Spears ka shkëlqyer në Berlin. Këngëtarja tashmë 36 vjeçare ishte para 17 mijë spektatorëve mbrëmjen e së hënës.

Britney duke se i është kthyer kohërave të vjetra, duke dhuruar një performancë sensuale ashtu siç bënte shumë vite më parë edhe në videoklipin e këngës së saj të famshme “Gimme More”.

Britney tregoi se ka punuar shumë për të arritur këtë gjendje dhe kjo dukej qartë edhe në linjat e saj.

Kategori