Enj. Jan 24th, 2019

Burri në shtëpi, pushime me shokun! (FOTO)

Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj.

Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar edhe njëherë teksa është fotografuar duke festuar me disa miq në një jaht luksoz në Sardenjë.

Modelja 27 vjeçare, duket se e ka harruar për pak momente Sebastian Bear-McClard, me të cilin lidhi kurorë në shkurt të këtij viti, pasi është parë tepër e lumtur në shoqërinë e kolegut dhe mikut të saj Jordan Barrett.

Emily u sigurua që gjithashtu të “ngrinte” temperaturat ndërkohë që ka ekspozuar trupin mahnitës e veshur me bikini me pika.

InfoPasqyra/tch

Kategori