Mër. Dhj 19th, 2018

Buta flet për largimin nga menaxhimi i Faton Shoshit: Jam më i lirë

<!– GazetaExpress E premte, 07 Dhjetor 2018 20:21–>

Buta ka folur për realizimin e albumit të ri dhe kush e ka ndihmuar.

Ekipi i emisionit Sevenbizz kanë qenë të pranishëm në eventin e lansimit të mixtape’ më të ri nga Buta.

Mes tjerash, ai ka folur edhe pëe vendimin për t’u larguar nga menaxhmenti i Faton Shoshit.

Ja çfarë thotë Buta: T7 SEVENBIZZ | BUTA ME MIXTAPE “VJESHTË – DIMËR ’18”

LajmiFundit

Kategori