Mër. Jan 23rd, 2019

Del 'Habibi', kënga më e re nga MC Kresha dhe Rino

<!– GazetaExpress E mërkurë, 12 Dhjetor 2018 20:16–>

Është publikuar me videoklip kënga ‘Habibi’.

Rino, këngëtari i ri në estradën tonë vjen me një bashkëpunim që pritet tash e sa kohë.

Artisti ka bërë këngë me reperin shumë të vlerësuar shqiptar, MC Kreshën, shkruan Gazeta Express.

Dyshja kanë sjellë me videoklip këngën ‘Habibi’, në tekstin e të cilit ka kontribuar vetë reperi. Rino ft. Mc Kresha – Habibi (Official Video) 

Dyshja kanë folur vetë për këngën dhe kanë shpjeguar tematikën e këngës pak javë më parë, kur ekipi i Sevenbizz ishin të pranishëm në xhirimet e videoklipit./Gazeta Express/ 

SEVENBIZZ | Behind the scenes “Rino feat Mc Kresha”

LajmiFundit

Kategori