Hën. Dhj 10th, 2018

Demi Rose, një tigreshë e vërtetë (Foto)

Demi Rose është një nga modelet e Instagramit më të pëlqyera të momentit dhe në fotot e fundit që ka postuar në rrjetin social, shihet qartë pse ka miliona ndjekës.

23-vjeçarja ka pozuar me bikini ditën e dielë, duke treguar format e saj fantastike.

InfoPasqyra/tch

Kategori