Hën. Dhj 17th, 2018

Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

<!– GazetaExpress E premte, 07 Dhjetor 2018 12:51–>

Dhurata vjen e ‘rrezikshme’.

Dhurata Dora ka filluar punën për projektin e saj më të ri.

Pas suksesit shumë të madh me hitin e verës ‘Jake Jake’, Dhurata ka vendosur të sjellë me videoklip këngën e re, shkruan Gazeta Express.

Në një fotografi të publikuar, këngëtarja shihet të ketë mbledhur një grup vajzash dhe shihen si gangstere, të veshura me maska e të rrethuara me vetura.

LajmiFundit

Kategori