Mër. Jan 23rd, 2019

Dua Lipa u bë imazh i “Jaguar”

<!– GazetaExpress E mërkurë, 05 Shtator 2018 12:01–>

Edhe pse është vetëm 23 vjeç, Dua Lipa ka arritur të kapë majat e karrierës.

Këngët e saj numërojnë me miliona klikime në ‘Youtube’ dhe prej kohësh kryesojnë listat botërore.

Si një person me influencë të gjitha kompanitë do të dëshironin të bashkëpunonin me të dhe pse jo ta kenë imazh të tyrin.

Këtë gjë duket se ka bërë edhe firma e njohur e makinave “Jaguar’, e cila ka bashkëpunuar me këngëtaren në këngën më të fundit.

Ajo mban titullin “Want to” dhe me siguri për “Jaguar” do të jetë një partneritet i suksesshëm.

Në prapaskenat e publikuara nga Dua Lipa duket qartë puna kolosale dhe rëndësia që i është dhënë këtij projekti për të arritur majat që ky bashkëpunim kërkon.

LajmiFundit

Kategori