Enj. Jan 24th, 2019

E bën edhe këtë në Kosovë i dashuri i Dua Lipës

<!– GazetaExpress E diel, 12 Gusht 2018 17:41–>

Bashkë me Dua Lipën, Prishtinë qëndroi edhe i dashuri i saj, Isaac Carew.

Meqë ishin tash e sa ditë në vend, ata kanë pasur mundësinë të vizitojnë vende të ndryshme dhe të ushqehen me specialitetet tradicionale në vend, shkruan lajmi.net.

Isaac Carew ka postuar në profilin e tij në Instsgram disa imazhe përmes së cilave tregonte se po shijon këto ushqime.

Atij duket se i kishte lënë mbresa tradicionalja e vendit, pasi edhe vetë merret me kuzhinën.

“Më në fund disa ushqime tradicionale kosovare”, ka shkruar i dashuri i këngëtares mbi fotografi

InfoPasqyra LajmiFundit

Kategori