Die. Dhj 9th, 2018

Ekskluzive/Ja kur do të fejohen Armina dhe Shkëlzeni

<!– GazetaExpress E shtune, 13 Tetor 2018 19:43–>

Ata janë një nga çiftet më të njohur të showbizit shqiptar dhe tashmë duket se dita e zyrtarizimit të lidhjes së tyre është afër.

Sipas burimeve të Gazeta Express mësohet se blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni do të lidhen në martesë ditën e nesërme brenda territorit shqiptar. 

Detaje të tjera nga kjo ceremoni private ende nuk janë bërë të ditura, ndërkohë që çifti janë sëbashku prej disa vitesh dhe gjithashtu kanë nisur edhe bashkëjetesën./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori