Pre. Dhj 14th, 2018

Ekskluzive: Këngëtari i njohur shqiptar zbulon se po sjell këngë me Bebe Rexhën

<!– GazetaExpress E premte, 12 Tetor 2018 20:20–>

Seven në ‘SevenBizz’ në T7.

Bebe Rexha dhe Seven Saraqi po bëjnë gati këngën e tyre bashkë.

Seven ka qenë në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’ me Meriton Mjekiqin dhe ai për herë të parë ka treguar këtë lajm ekskluziv.

Ai tregon detajet për këtë bashkëpunim, duke thënë se demon e këngës e kanë bërë tashmë, ndërsa ka mbetur të merren vesh kompanitë muzikore nën menaxhimin e të cilëve janë artistët.

Për më shumë detaje dhe kur pritet të dalë kënga, ndiqni intervistën e këngëtarit me Meritonin: 

Ndiqni faqen e ‘SevenBizz’ në Instagram për më të rejat nga emisioni.

LajmiFundit

Kategori