Mër. Jan 23rd, 2019

Elgiti dhe Klea po përgatisin diçka speciale, publikohet video

<!– GazetaExpress E enjte, 13 Dhjetor 2018 14:51–>

Këngëtarja e njohur shqiptare Klea Huta ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën tregon se së shpejti do të sjellë një projekt me partnerin e saj Elgit Doda.

Në këtë video çifti shfaqet në poza sensuale dhe romantike me njëri-tjetrin, ndërkohë që Klea ka shkruar: “A jeni gati ?? aaaa I’m so excited… Mezi presss”,-përfundon Klea. Nuk dihet ende se çfarë po përgatisin dy artistët e njohur të cilët janë edhe një çift mjaft i dashur i showbizit shqiptar./Gazeta Express/

<![CDATA[]]>

Credit: @Klea Huta • Aмlα •

LajmiFundit

Kategori