Mar. Nën 13th, 2018

Emily Ratajkowski pushime në Mykonos, shfaqet topless në Instagram

 

Ajo se ka aspak problem të ekspozojë format e saj dhe të ndajë me fansat cdo gjë dhe të dielën Emily Ratajkowski ka dokumentuar pushimet e saj në Mykonos, Greqi.

 

Modelja ka postuar në Instagram foto ku shfaqet topless buzë një shkëmbi.

Vetëm me mbathje 27 vjecarja ka ekspozuar të pasmet duke treguar format e saj që çmendin fansat.
(da.xha/InfoPasqyra/BW)
4E0D764900000578-5933127-Peachy_Emily_Ratajkowski_treated_her_followers_to_yet_another_si-a-1_1531131644269 (2)

4DC3710400000578-5912811-Life_s_a_beach_Emily_showed_off_her_flawless_figure_in_a_snap_fr-a-10_1530613246158

4DDF491000000578-5912811-Boat_life_Emily_Ratajkowski_shared_a_racy_picture_of_her_derrier-a-9_1530613246117

4E02972800000578-5933127-Rearly_great_Emily_Ratajkowski_was_keen_to_showcase_her_assets_o-a-3_1531129188910 (1)

 

Kategori