Hën. Dhj 17th, 2018

Fillon nata finale e 'Këngës Magjike', kush do ta fitojë këtë edicion?

<!– GazetaExpress E shtune, 08 Dhjetor 2018 20:40–>

Ka filluar nata finale e edicionit të 20 të festivalit ‘Kënga Magjike’.

Ndër këngët favorite që këtë vit kanë shansat që ta marrin çmimin e parë, janë:

‘Psikopatja jote’ – Fifi dhe Mc Kresha Fifi ft. Mc Kresha – Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

‘Plas’ – Flori Mumajesi Flori Mumajesi – Plas (Kenga Magjike 2018)

 ‘Vuj’ – Ronela Hajati Ronela Hajati – Vuj (Kenga Magjike 2018)

 ‘Zemra Rratata’ – Aurela Gaçe dhe Eli Fara AURELA GACE & ELI FARA – ZEMRA RRATATATA ( Kenga Magjike 2018 )

LajmiFundit

Kategori