Mër. Dhj 19th, 2018

Fjolla Morina pre e kamerës së fshehtë

<!– GazetaExpress E diel, 11 Nentor 2018 21:26–>

Këngëtarja Fjolla Moria është mysafire e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.

Para se të nisnin xhirimet e emisionit, asaj i ishte përgatitur një kamerë e fshehtë.

Ndërkohë ajo ka folur për jetën private dhe karrierën.

Po ashtu, këngëtarja ka shpjeguar edhe marrëdhënien me ish të dashurin e Morena Tarakut, Sasha Sobhani.

LajmiFundit

Kategori