Hën. Nën 19th, 2018

Flamurtari i merr kapitenin Partizanit

Ish-kapiteni i Partizanit, Idriz Batha do të vazhdojë karrierën e tij te Flamurtari.

Lajmi është zyrtarizuar nga klubi vlonjat pasditen e së martës, ndërsa Batha ka pozuar edhe me fanelën kuqezi.

Mesfushori nuk arriti akordin për të vijuar bashkëpunimin me Partizanin dhe pasi priti për ndonjë transferim të mundshëm jashtë Shqipërisë, më në fund vendosi t’i përgjigjet pozitivisht ofertës së vlonjatëve.

InfoPasqyra/tch

Sport – Top Channel

Kategori