Mër. Nën 21st, 2018

FOTO/ Ireland Baldwin topless në pishinë, tregon trëndafilin e kuq në trup

Ajo ka shumë tatuazhe në trupin e saj dhe të shtunën Ireland Baldwin tregoi se kishte shtuar një tjetër në trupin e saj. 22-vjeçarja modele ka postuar në Instagramin e saj foto ku shfaqet vetëm me mbathje në një pishinë, duke treguar trëndafilin e saj të ri, të kuq, të bërë së fundmi.

Pjesët e saj seksi ajo zakonisht i mbulon me emoji si në këtë rast ku ka përdorur një zemër.

Gjithashtu vajza e aktorëve Kim Basinger dhe Alec Baldëin, ka treguar se ky tatuazh i mrekullueshëm është vepër e artistit Konstantin Noskos, në Los Angeles.

Ireland ka një koleksion prej më shumë se 20 tatuazhesh në trupin e saj.
(da.xha/InfoPasqyra/BW)
4E06A4A400000578-5929937-image-a-18_1531015864330

4E06B10400000578-5929937-image-a-19_1531015867021

4E06A4A000000578-5929937-image-a-17_1531015857882

4E06A4AC00000578-5929937-image-a-16_1531015849984


-Show-Bizz – BalkanWeb.com

Kategori