Enj. Jan 24th, 2019

Foto/ Lagjet e Tiranës ku po vijon rehabilitimi i rrugëve

[unable to retrieve full-text content]

TIRANË, 11 korrik/ATSH/- Bashkia e Tiranës po vijon rehabilitimin e rrugëve brenda të gjitha lagjeve të kryeqytetit. Kështu, aktualisht po vijon puna në bllokun e rrugëve “Qemal Stafa”, “Rruga e Dibrës” dhe rruga “Bardhyl”. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka bërë të ditur se punimet po ecin me hapin e duhur, ndërsa ka […]

The post Foto/ Lagjet e Tiranës ku po vijon rehabilitimi i rrugëve appeared first on Agjencia Telegrafike Shqiptare.

Aktualitet – Agjencia Telegrafike Shqiptare

Kategori