Mër. Jan 23rd, 2019

FOTO/ Muzetë e Beratit mirëpresin vizitorët e parë të vitit

[unable to retrieve full-text content]

TIRANË, 8 janar /ATSH/ – Temperaturat e ulëta të ditëve të para të janarit nuk i kanë ndalur turistët të vizitojnë vendet tona të trashëgimisë kulturore që tashmë janë kthyer në atraksione mjaft të pëlqyera. Muzeu Ikonografik “Onufri” dhe Muzeu Etnografik, Berat kanë mirëpritur vizitorët e parë të vitit 2019. Këto muze përherë e më […]

The post FOTO/ Muzetë e Beratit mirëpresin vizitorët e parë të vitit appeared first on Agjencia Telegrafike Shqiptare.

Kategori