Mër. Jan 16th, 2019

Fotoja e pasaportës tuaj është ‘turpëruese’, shikoni si ka dalë Lori Hoxha

<!– GazetaExpress E enjte, 06 Shtator 2018 18:50–>

Fotot që na përfaqesojnë në dokumentat zyrtare ndodh që shpesh të jenë ndër më të këqiat të ralizuara në jetën tuaj. 

Këtë herë  trashëgimtarja e TOP MEDIA, Lori Hoxha ka guxuar dhe e ka bërë publike. Duhet pohuar se ajo nuk duket aspak keq edhe pse për të qenë më e sigurt ka vendosur disa nga opsionet e Snap Chat.

Po ju do guxonit të publikonin foton tuaj të pasaportës apo kartës së identitetit…?

/Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori