Mër. Jan 23rd, 2019

G-Eazy dhe Halsey zyrtarisht bashkë

Pasi patën një ndarje të vështirë në publik vetëm një muaj më parë, u përfol se G-Eazy dhe Halsey janë rikthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit.

Javën e kaluar ata u fotografuan duke shkëmbyer një puthje në koncertin e reperit në në New Jeresy.

Së fundmi dyshja duket se kanë zgjidhur çdo konflikt dhe janë shfaqur më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit. Halsey gjithashtu ka postuar një foto ku ata shfaqen duke shijuar pushimet.

Artistët i kanë dhënë fund dramave dhe po u shfaqin publikut momentet më të bukura të tyre.

InfoPasqyra/tch

Kategori