Enj. Jan 24th, 2019

Gruaja e Daut Haradinaj ka këtë mendim për Rita Orën dhe Dua Lipën

<!– GazetaExpress E shtune, 10 Nentor 2018 17:55–>

Lola Haradinaj ka qenë e ftuar në emisionin SevenBizz.

Lola njihjet si jnë fanse e madhe e këngëtares Rita Ora.

Por, e pyetur për mendimin e saj për Ritën dhe Duan, ja çfarë thotë ajo: 

SEVENBIZZ | Lola Haradinaj i kthehet ekranit

LajmiFundit

Kategori