Mar. Kor 17th, 2018

Hailey Baldwin tregon unazën e shtrenjtë pas fejesës me Justin Bieber (FOTO)

home-ora-public_html-storage-app-media-2018-07-09-justin_bieber_dhe_Hailey_Baldwin_2-43fcdc7b8a9e04014f3a72647bd77de9

Justin Bieber i ka dhënë fund beqarisë dhe i ka propozuar për martesë të dashurës së tij Hailey Baldwin.

Dhe vajza e aktorit të famshëm, Stephen Baldwin ka treguar unazën e fejesës në gishtin e saj.

Fotoja e modeles nën shoqërinë e këngëtarit, është postuar nga një fans në rrjetet sociale. 21-vjeçarja dhe Justin po shijojnë pushimet në Bahamas.