Hën. Dhj 10th, 2018

“Hajduti” dhunon turistin me bluzën e Interit – VIDEO

Një video tronditëse, e filmuar në një resort luksoz në Magaluf të Spanjës, është shpërndarë me shpejtësi në internet.

Një turist i paindetifikuar, i veshur me bluzën e Interit, ka akuzuar një shitës se i ka vjedhur varësen, por përballet menjëherë me një reagim të ashpër nga ai.

Shitësi e godet disa herë turistin në krah, ndërsa më pas e qëllon atë edhe në fytyrë, duke e lënë të shtrirë në tokë, para se të largohet me vrap.

Pasi hetoi ngjarjen, policia spanjolle arriti të identifikojë dhunuesin dhe e arrestoi atë.

InfoPasqyra/tch

Kategori