Mër. Nën 21st, 2018

Inter “fut hundët” te transferimi i Ronaldos, gati surpriza e bujshme e merkatos

Ronaldo te Juventus u bë një temë që po zgjatet shumë. Por duket se është ekipi italian i Interit ai që ka futur hundët në transferimin e luzitanit në Torino. Këtë deklaratë ka lëshuar gazetari i mirënjohur italian, Jakobeli i cili thotë se Inter i ka ofruar Realit, Mauro Ikardin.

355726

Sipas tij edhe Suning ka dhënë dakordësinë për këtë çështje dhe kjo ofertë i është hedhur Realit. Asnjë nuk e kishte menduar por Inter duket se po planifikon surprizën më të bujshme të merkatos.

Burimi: http://www.panorama.com.al/sport/inter-fut-hundet-te-transferimi-i-ronaldos-gati-surpriza-e-bujshme-e-merkatos/

Kategori