Enj. Jan 24th, 2019

Ish Sophie e 'Zonë e lirë' ju prezanton familjen, shikoni sa është rritur vajza e saj

<!– GazetaExpress E shtune, 10 Nentor 2018 17:11–>

Andonia Dobi është një prej ish Sophie-ve të Zonë e Lirë. 

Ajo u largua nga ekrani dhe tashmë ka sjellë në jetë një vajzë. Andonia shpesh ndan momente të bukura me familjen e saj, dhe tashmë ka treguar se sa është rritur bukuroshja e saj.

Vogëlushja ka mbushur 5 muaj dhe me një kartolinë të bukur familjare nga Italia, modelja sexy ka përshëndetur fansat e saj. /Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori