Mër. Dhj 19th, 2018

Juli komik dhe romantik në deklaratën për bashkëshorten

<!– GazetaExpress E diel, 11 Nentor 2018 14:53–>

Aktori i humorit Julian Deda ka treguar gjithnjë lidhjen e veçantë që ka me bashkëshorten e tij Armandën.

Këtë të diel ata kanë drekuar sëbashku dhe Juli i ka bërë një dedikim aq sa romantik, aq edhe komik. 

Në foton e publikuar ata shfaqen dorë për dore dhe Juli shkruan: “Ndihme. Ka 20 vjet qe ma mban doren keshtu e nuk e leshon. Ndihme..!,”-përfundon Juli në rrjete sociale./Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori