Die. Dhj 16th, 2018

Kejsi nuk është më e njëjta, as Stresi nuk do e njohë kur të dalë nga burgu

<!– GazetaExpress E shtune, 10 Nentor 2018 16:56–>

Stresi dhe Kejsi janë përfolur gjithmonë e më shumë ditët e fundit, pas arrestimit të reperit. 

Stresi u arresua në një hotel në shoqërinë e një 20 vjeçare dhe për shkak të kësaj ngjarje u mendua se i kishte ardhur fundi martesës së tyre me bukuroshen Kejsi. 

Ndërkohë që parneri i saj vuan dënimin, ajo ka ndarë në rrjetet sociale foto mjaft të bukura. 

Mes tyre bënë diferencën ato të realizuara për Halloween.

Kejsi u duk krejtësisht e transformuar me këto flokë biondë, madje dhe vetë bashkëshorti i saj do e njohtë me vështirësi. /Gazeta Express/

LajmiFundit

Kategori