Mër. Jan 23rd, 2019

Këngëtarët që anuluan pjesëmarrjen në “Sunny Hill”

<!– GazetaExpress E diel, 12 Gusht 2018 08:02–>

Tash e një kohë Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se do të këndojë në festivalin “Sunny Hill” por një gjë e tillë nuk po ndodh.

Ajo ka anuluar pjesëmarrjen e saj në këtë event duke vendosur te këndoje në një koncert ku paguhet, pasi pjesëmarrja në festival nuk paguhej, shkruan lajmi.net.

Edhe pse ajo thotë se e ka shoqe Dua Lipën, në momentin e fundit vendosi të mos e përkrahë në festivalin e organizuar nga ajo dhe babai i saj Dukagjin Lipa.

Përveç Dafinës sot kanë anuluar performancat edhe Lumi B (për koncert) dhe Kidda (për xhirime te klipit).

Festivali sonte po vazhdon me artistet tjerë të konfirmuar.

InfoPasqyra LajmiFundit

Kategori