Enj. Nën 22nd, 2018

Kështu duket shtëpia e Morena Tarakut nga brenda

<!– GazetaExpress E shtune, 10 Nentor 2018 11:00–>

Tash e sa vite këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku është në qendër të vëmendjes falë luksit që gëzon në jetën e saj.

Udhëtimet e shumta në vende të shtrenjta, veshjet e deri tek ushqimet janë vetëm disa gjëra që bënë mediat rozë të shkruajnë për të.

Sot vëmendje të madhe kanë rrëmbyer disa postime të saj në InstaStory teksa sjell pamja nga shtëpia luksoze.

Një shtëpi tejet moderne saqë në shikim të parë ngjan në një hotel ambienti ku Morena kalon pjesën më të madhe të kohës.

Theksojmë se Morena është duke bërë jetë në mes Kosovës dhe Turqisë, pasi po punon në disa projekte të reja.

LajmiFundit

Kategori