Enj. Jan 24th, 2019

Klaudia Pepa mrekullon dhe Albin, ai reagon publikisht për të

<!– GazetaExpress E mërkurë, 05 Shtator 2018 17:43–>

Balerina Klaudia Pepa krej disa vitesh u zhvendos në Itali, menjëherë pas spektaklit që e bëri të famshëm ‘Amici’. 

Ajo ka marrë pjesë në një prej eventev më të rëndësisme, atë të Filmit në Venecia. Ajo shkëlqeu me pamjen e saj aq saka rrëmbyer dhe vëmendjen e ish bashkëshortit të saj. 

Në postimin e bërë në Instagram Albi nuk ka qndruar dot pa I bërë like. Ndarja e çiftit u bë mjaft e bujshme në median shqiptare. /Gazeta Expres/

LajmiFundit

Kategori