Mër. Jan 23rd, 2019

Konfirmohet: Diellza shtatzënë me basketbollistin e njohur

<!– GazetaExpress E mërkurë, 12 Dhjetor 2018 22:39–>

Bukuroshja shqiptare Diellza Kolgeci është në pritje të ëmbël.

Gazeta Express mëson se Diellza është në lidhje dashurie prej kohësh me basketbollistin e njohur Fisnik Rugova dhe së shpejti do të bëhen prindër.

Sipas burimeve të sigurta mësohet se Miss Kosova është në muajin e pestë të shtatzënisë.

Basketbollisti është 10 vite më i ri se e dashura e tij por duket kjo të mos ketë qenë problem per ciftin më të ri të konfirmuar të skenës sonë.

LajmiFundit

Kategori