Mar. Kor 17th, 2018

Kryeministri Rama pushon me familjen në bregdet, ja foto që publikon me Zahon

13886345_10153907733626523_3833147390496570219_n-1

Këtë të dielë Edi Rama ka “hequr” kostumin e kryeministrit dhe po kalon një ditë në plazh me familjen e tij.

Në një foto të postuar në Facebook, Rama shfaqet me djalin e tij Zahon në bregdetin e jugut.

Në foton e hedhur nga kreu i qeverisë, duket Rama që i tregon diçka me gishtin tregues në sfond djalit të tij.

(e.f/InfoPasqyra/BW)


[ajax_load_more]