Hën. Dhj 10th, 2018

“Kur bën ajo Xhensila me burrin katunar sikur vajza e Sabri Fejzullahut!” Reagon këngëtarja

<!– GazetaExpress E diel, 07 Tetor 2018 21:41–>

I njohur nga të gjithë si “Kimikati”, këtë të dielë në emisionin e ri BE Coffe në Klan, Olsi Bylyku ka bërë një batutë duke ngacmuar gruan e kolegut të tij Bes Kallaku.

“Kur bën dhe ajo Xhensila, burrin katunar, vetë nga Kolonja edhe këndon si me qenë goca e Sabri Fejzullahut”-tha “kimikati”, duke përcjellë të qeshura në studion e të Dielës Shqiptare.

Por këngëtarja vetë nuk e ka anashkaluar këtë batutë, duke postuar përmes rrjetit social këtë foto.

LajmiFundit

Kategori