Die. Dhj 9th, 2018

Ky është artisti shqiptar i radhës që po synon tregun ndërkombëtar

<!– GazetaExpress E shtune, 13 Tetor 2018 21:47–>

Young Zerka ka zbuluar shumë nga planet e tij për karrierën.

Në intervistën për emisionin ‘SevenBizz’, këngëtari Young Zerka ka treguar se po synon tregun ndërkombëtar të muzikës.

Se si po shkojnë punët dhe çfarë po synon ai me të vërtetë, vetë Zerka e tregon në videon më poshtë: 

Për më shumë të reja nga showbizzi, ndiqni ‘SevenBizz’ në Instagram.

LajmiFundit

Kategori