Mër. Dhj 19th, 2018

Ky është çmimi që fituan Fifi dhe MC Kresha

<!– GazetaExpress E shtune, 08 Dhjetor 2018 21:46–>

Fifi dhe MC Kresha me ‘Psikopatja Jote’ është kënga më e pëlqyer nga publiku.

Kënga ‘Psikopatja jote’ është kënga më e pëlqyer dhe më e votuar nga publiku.

Ky është pikërisht çmimi që dyshja sapo fitoi në festival, ndërsa është ndër këngët më pretendente për të fituar edhe çmimin e kryesor./Gazeta Express/

Fifi ft. Mc Kresha – Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018)

LajmiFundit

Kategori